Biuro Rachunkowe

Monika Bednarczyk

Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na zadowolonych klientów.

Dobrze wiemy, jak ważne w biznesie jest zaufanie – Biuro Rachunkowe Monika Bednarczyk to firma z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy usługi księgowe od 2004 roku, czyli od niemalże 15 lat. Od tego czasu nieustannie współpracujemy z naszymi zadowolonymi klientami. Robimy wszystko, aby skutecznie odciążyć zapracowanych przedsiębiorców. Spędzanie czasu na księgowości często nie pozwala im w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu. Dlatego z pomocą przychodzimy my, zapewniając skuteczną, efektywną oraz kompleksową obsługę księgową od A do Z.
Prawidłowo prowadzona księgowość to klucz do sukcesu przedsiębiorstwa. Dlatego ważna jest współpraca z odpowiedzialnym biurem rachunkowym.
I nasze właśnie takim jest. Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na świadczenie usług księgowych, w tym uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dodatkowo biuro objęte jest ubezpieczeniem OC z tytułu prowadzenia działalności. Współpraca z nami jest bezpieczna, a umiejętności potwierdzone certyfikatem wydanym przez Ministerstwo Finansów.
W Biurze Rachunkowym Monika Bednarczyk obsługujemy firmy budowlane, transportowe, usługowe, handlowe, hotelarskie. Specjalizujemy się również w rozliczaniu Stowarzyszeń. Świadczymy usługi zarówno dla mikro, jak i dla małych oraz średnich firm. Cała księgowość prowadzona jest w nowoczesny sposób, w oparciu o licencjonowane programy SAGE i RETOM. Zapewniamy naszym klientom pełną dyskrecję oraz bezpieczeństwo, czyli ochronę danych osobowych. Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie, jednak podejmujemy współpracę z firmami z okolic całej Małopolski. Obsługujemy klientów z Myślenic, Pcimia, Białki Tatrzańskiej i Limanowej. Oferujemy kompleksową obsługę wszystkim firmom, chcącym nawiązać współpracę z renomowanym biurem rachunkowym.

14 lat

wieloletnie doświadczenie

Nasza firma oferuje usługi od 2004 roku

tysiące

zrealizowanych usług

Specjalizujemy się w prowadzeniu firm budowlanych oraz stowarzyszeń

wielu

zadowolonych klientów

Doświadczenie i umiejętności poparte zdobytym zaufaniem

O firmie

Wesprzemy Twoją firmę na wielu polach. Nasze Biuro Rachunkowe Monika Bednarczyk specjalizuje się w prowadzeniu działań księgowych, rachunkowych oraz prawnych związanych z przedsiębiorstwem. Mamy szeroką ofertę usług, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom wielu klientów. Jesteśmy elastyczni i nie ograniczamy się do jednej branży – do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Z zaangażowaniem zajmujemy załatwianiem większości formalności oraz dokumentów związanych z zakładaniem, prowadzeniem oraz likwidacją biznesów. Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych klientów, pozostając z nimi w kontakcie telefonicznym oraz mailowym. Na ich życzenie prowadzimy również nieodpłatną usługę odbioru dokumentów z firm.
Stawiamy na kompleksową obsługę naszych klientów. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji środków trwałych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzaniem rozliczeń rocznych. Rozliczamy oraz sporządzamy deklaracje podatkowe VAT i JPK. Zajmujemy się rozliczeniami z PFRON, jeśli Twoja firma zatrudnia lub chce zacząć zatrudniać osoby niepełnosprawne. Prowadzimy również doradztwo gospodarcze i ekonomiczne dla klienta, wsparcie podczas rejestracji i likwidacji firm. Tworzymy, rozliczamy i przesyłamy do ZUS niezbędne deklaracje. Nasze Biuro Rachunkowe Monika Bednarczyk reprezentuje również klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. W naszej ofercie znajduje się także obsługa prawna oraz usługa optymalizacji podatkowej. Najważniejszy dla nas jest klient - to jego stawiamy na pierwszym miejscu. W trosce o jak najlepsze usługi, pracujemy w oparciu o jakość naszych działań, a nie ilość zleceń. Dokonujemy wszelkich starań, by zapewnić klientom sprawną obsługę ich firmy od A do Z.

Biuro Rachunkowe
mgr Monika Bednarczyk

31-161 Kraków Stare Miasto, ul. Szlak 14/5
(wejście do biura m. nr 6)
biuro.bednarczyk@gmail.com
600 245 409
12 633 69 33